FIRSATTAN YARARLANMAK İÇİN FORMU DOLDURUN

DUONIC™
NASIL ÇALIŞIR?
DUONIC™ sisteminin çift kavramalı şanzımanı, tek ve çift numaralı vitesler için ayrı kavrama mekanizmaları kullanır. Bu sayede sistem, kendini bir sonraki vitese önceden hazırlayarak vites geçişleri sırasındaki gecikmeyi ve sarsıntıyı ortadan kaldırır.

Çift kavramalı DUONIC™ şanzıman tasarımında, kuru debriyaj sistemlerinin aksine, aşınan veya değiştirilmesi gereken disk veya kapaklar yer almıyor. Bu tasarım, bakım ve onarım giderlerini azaltarak Canter’in verimliliğini en üst seviyeye taşıyor.
HASSAS İLERLEME
FONKSİYONU
Yoğun trafikte ilerlerken ya da park alanına yanaşırken Canter’in fren pedalından ayağınızı çekmeniz yeterli. Ayağınızı fren pedalından çektiğiniz anda, aracınızın yavaşça ileri doğru hareket ettiğini göreceksiniz. Bu fonksiyon, özellikle park ederken büyük kolaylık sağlıyor.
ECO MOD
Daha fazla yakıt ekonomisi sağlamak ve performanstan ödün vermeden aracınızın verimini en üst düzeye çıkarmak için Eco Mod'u devreye alabilirsiniz. Bu modda, vitesler en doğru devir aralıklarında elektronik olarak değiştirilir.