Canter İletişim Hattı
ANASAYFA MODELLER SATICI & SERVİS ÜST YAPI VE TEKNİK BİLGİ SATIŞ SONRASI FİYAT LİSTESİ GALERİ İLETİŞİM
  • Çevre Dostu Teknolojiler
  • Performanstan taviz vermeden daha fazla yakıt ekonomisi sağlayan motor, aynı zamanda düşük emisyon değerleriyle çevreyi koruyor. Start&Stop sistemi, dizel partikül filtresi (DPF) ve BlueTec teknolojisi (SCR) sayesinde Yeni BlueTec® Canter emisyon standartlarına uygun olmasının yanı sıra, önceki modele göre %8 oranında yakıt ekonomisi de sağlıyor.
  • ISS (START & STOP SİSTEMİ)
  • Bu özellik sayesinde trafik ışıklarında ya da yoğun trafikte durduktan 5 saniye sonra motor kendini otomatik olarak beklemeye alır. Bu fonksiyon yakıt tüketimini ve emisyon salınımını azaltır. Motor sıcaklığı çok düşükse, sinyal veriliyorsa veya araç çalıştıktan sonra 15 km/h hızı hiç geçmediyse sistem çalışmaz. Tek bir butona basarak sistemi devre dışı bırakabilirsiniz. Sistem aktifken şehir içi kullanımda %2-3 oranında yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.
  • Bluetec Nasıl Çalışır?
  • SCR sisteminde dizel partikül filtresinden gelen yüksek NOx içerikli egzoz gazlarının üzerine Adblue püskürtülerek, atmosferde bulunan zararsız su buharı (H²O) ve azot gazı (N²) doğaya salınır. Euro VI motorlu Yeni Canter modellerinde Adblue tüketim oranı, yakıt tüketim oranının kullanım koşullarına göre %2 ile %4’ü arasında değişmektedir. Yani bir depo (100 litre) yakıt yakıldığında, 2 ile 4 litre arasında Adblue tüketilmektedir. Kokusuz ve zehirsiz bir katkı maddesi olan Adblue yakıt deposunun yanında, 12 litre hacimli ve ısıtmalı bir plastik depoda taşınır.
  • Dizel Partikül Filtresi
  • Yeni Canter modellerinde kapalı sistem, kendi kendini otomatik olarak rejenere edebilen ve bakım gerektirmeyen dizel partikül filtresi bulunmaktadır. Gerektiği durumlarda rejenerasyon işlemi manuel olarak da yapılabilir.

Sizi Daima Gözetir

Canter’in aktif ve pasif güvenlik özellikleri her türlü sürüş koşulunda güvende olmanızı sağlar.

Sizi Daima Gözetir
Broşür
Yeni Canter, çığır açan özellikleriyle sınıfının standartlarını yeniden be lirleyecek. Heyecan verici yeni tasarımı, artan sürüş performansı, eksiksiz güvenli k özellikleri ve kazandıran yakıt ekonomisiyle Yeni Canter, hafif kamyonların geleceğini bugünden belirliyor.

Fuso Canter Broşürünü İndir